NAPOLI - JUVENTUS 1-2! Ronaldo a scos eliminarea portarului, Napoli a revenit dupa pauza si a ratat penalty pe final | Liverpool, pe 2 in Premier League dupa 0-0 cu Everton

Barcelona Real Madrid Fotbal extern
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE
Data publicarii: Duminica 03 Martie 2019, 20:05
Data actualizarii: Duminica 03 Martie 2019, 23:24

COMENTAM AICI TOT CE SE INTAMPLA IN MARILE CAMPIONATE ALE EUROPEI!

23:13 03 Mar

Penalty pentru Napoli cu sistemul VAR dupa hentul lui VAR! Bate Insigne, mingea loveste bara!

22:52 03 Mar

GOOOOOOL NAPOLI! Callejon reduce din diferenta dupa centrarea lui Insigne!

22:41 03 Mar
Juventus ramane si ea in 10 dupa ce Pjanic primeste al 2-lea cartonas galben
22:12 03 Mar

GOOOOOOL CAN! Germanul inscrie dupa o faza fixa

22:00 03 Mar

GOOOOOOOL PJANIC!!! Bosniacul bate perfect lovitura libera si il invinge pe Ospina, cel intrat in locul lui Meret. Milik a fost jucatorul de camp sacrificat de Ancelotti.

21:59 03 Mar

ROSU pentru Meret, portarul lui Napoli! Ronaldo a scapat spre poarta, Meret a intrat prin alunecare la marginea careului si l-a faultat in pozitie de ultim aparator pe Cristiano!

20:43 03 Mar

Iata echipele de start la Napoli - Juventus. Cristiano Ronaldo si-a revenit dupa accidentarea din etapa trecuta si este titular

20:40 03 Mar
Se incheie 0-0 duelul dintre Everton si Liverpool. Echipa lui Jurgen Klopp cade pe locul 2, la 1 punct in spatele celor de la Manchester City.
17:23 03 Mar
Iata echipele de start la Everton - Liverpool

16:41 03 Mar
GOOOOOL FULHAM! GOOOOL CHELSEA! Doua goluri in 3 minute! Egaleaza mai intai Chambers, apoi Jorginho macheaza cu un sut de la marginea careului!

18:48 02 Mar

GOOOOOOOOL FLORIN ANDONE!!!! Atacantul roman inscrie cu o lovitura de cap - este al 3-lea sau gol in Premier League! Andone n-a jucat ultimele 3 partide din cauza unei suspendari primite dupa partida de Cupa cu West Brom in care Andone marcase.

18:34 02 Mar
GOOOOOL SOUTHAMPTON! Nebunie de meci pe Old Trafford! Sotton egaleaza dupa o lovitura libera la vinclu!
18:18 02 Mar

GOOOOOL MAN UNITED! Echipa lui Solskjaer intoarce rezultatul in 4 minute prin Pereira si Lukaku!

18:15 02 Mar
GOOOOOL MAN CITY! Mahrez deschide scorul
17:33 02 Mar
GOOOOL SOUTHAMPTON! Surpriza uriasa pe Old Traford! Valery inscrie cu un sut superb la vinclu, De Gea n-a putut sa opreasca mingea!
17:06 02 Mar
Se incheie 1-1 derby-ul nordului Londrei! Aubameyang a ratat un penalty in minutul 90! Torreira a fost eliminat in prelungiri dupa o intrare criminala
16:31 02 Mar
MAN UNITED - SOUTHAMPTON LIVE 17:00

ECHIPELE DE START

16:29 02 Mar
BOURNEMOUTH - MAN CITY LIVE 17:00

16:25 02 Mar
CARTONAS ROSU pentru Torreira dupa o intrare criminala asupra lui Danny Rose!

16:04 02 Mar
GOOOL TOTTENHAM! Kane inscrie din penalty!

15:01 02 Mar
GOL ANULAT al lui Kane! Fotbalistul a trimis mingea in poarta, insa reusita a fost anulata pentru offside!

14:52 02 Mar
GOOOL ARSENAL! Aaron Ramsey deschide scorul dupa o actiune superba!

14:03 02 Mar
TOTTENHAM - ARSENAL 14:30

13:18 01 Mar
E un sfarsit de saptamana plin de derby-uri interesante pe tot continentul.

Urmeaza un weekend cu meciuri importante in Europa: El Clasico (Real Madrid - Barcelona), Derby Scudetto in Italia (Napoli - Juventus), Merseyside Derby (Everton - Liverpool), Veciti derbi - Clasicul Serbiei (Steaua Rosie - Partizan), Derby della Capitale (Lazio - Roma), O Classico (FC Porto - Benfica) si North London Derby (Tottenham - Arsenal).

Tottenham - Arsenal (Anglia, Premier League, sambata, 2 martie, 14.30)
Ujpest - MTK Budapesta (Ungaria, NB I, sambata, 2 martie, 18.00)