Arsenal 3-0 Stoke, Chelsea 1-3 Tottenham. GOL FANTASTIC ERIKSEN | Andone a intrat in min 81 in Atletico 1-0 Deportivo | Autogol Nedelcearu | VEZI TOATE REZULTATELE

19:22 01 Apr

GOOOOOL TOTTENHAM! Dele Alli inscrie dupa o pasa lunga, o preluare perfecta si o minge trimisa peste umarul lui Caballero! Alli reuseste apoi dubla la cateva minute distanta

18:48 01 Apr
GOOOOL TOTTENHAM! Eriksen egaleaza pentru Spurs cu un sut fantastic de la 25 de metri!
18:33 01 Apr
GOOOOL CHELSEA! Morata deschide scorul cu o lovitura cu capul la o iesire gresita pe centrare a lui Lloris
17:22 01 Apr

Dragos Nedelcearu a inscris in propria poarta in partida dintre echipa sa, FC UFA, si Zenit! Nedelcearu a respins gresit centrarea lui Paredes. Scorul este 0-2 la pauza.

17:17 01 Apr
GOOL ARSENAL! Aubameyang face dubla iar apoi Lacazzette inscrie si el din penalty!

23:35 31 Mar
GOOOOOOL JUVENTUS! Khedira da lovitura decisiva iar Juve se indeparteaza la 4 puncte de Napoli in fruntea Serie A dupa ce Napoli a facut doar 1-1 astazi cu Sassuolo
23:33 31 Mar
GOOOOOOOOOOOOL BARCELONA! Ce nebunie! Suarez si Messi inscriu in 2 minute! Se termina 2-2!
23:27 31 Mar
GOOOOOOOL JUVENTUS! Cuadrado inscrie la primul meci dupa o accidentare serioasa si Juve se poate distanta in fruntea Serie A!
22:24 31 Mar

GOOOOL SEVILLA! Franco Vasquez deschide scorul cu o reluare din apropiere dupa o greseala mare a apararii Barcei care l-a scapat din vederi pe jucatorul argentinian

22:18 31 Mar
GOOOOL AC MILAN! Egaleaza ... Leonardo Bonucci! Fundasul a marcat impotriva fostei sale echipe pentru care a evoluat 7 ani!
21:56 31 Mar

GOOOOL JUVENTUS! Dybala deschide scorul cu Milan in minutul 7

21:33 31 Mar
Iata toate rezultatele de astazi din cele mai tari campioante ale Europei

21:18 31 Mar
GOOL BAYERN! Lewandowski inscrie al 3-lea gol al sau din acest meci impotriva fostei sale echipe
21:00 31 Mar
Din pacate pentru romanii de la Sparta Praga, golul lui Nicolae Stanciu nu i-a adus victoria cu Teplice. Nita a avut o interventie salvatoare pe finalul meciului

20:17 31 Mar

Scor HA-LU-CI-NANT la pauza in Bayern - Borussia Dortmund! Este 5-0 pentru Bayern, au mai marcat Lewandowski si Ribery!

20:11 31 Mar
GOOOOL REAL MADRID! Benzema inscrie din penalty la meciul 400 pentru Real
20:10 31 Mar
GOOOOOOL MAN CITY! Sterling inscrie al 21-lea gol din acest sezon
20:00 31 Mar
GOOOOOOOL NICOLAE STANCIU! Mijlocasul roman a inscris golul de 1-0 in minutul 40 din deplasarea de la Teplice! VEZI AICI REUSITA
19:58 31 Mar
GOOOOL REAL MADRID! Bale deschide scorul dupa o plecare dintr-o pozitie suspecta de ofsaid

19:55 31 Mar
GOOOL BAYERN! Borussia este umilita pe Allianz Arena dupa o faza de exceptie a lui Muller, cel care a inscrie din pasa lui James

19:46 31 Mar
GOOOOL BAYERN! De data asta, nici VAR-ul nu a mai salvat-o pe Dortmund! James Rodriguez inscrie pentru 2-0!
19:45 31 Mar
GOOOL MAN CITY! Gabriel Jesus dubleaza avantajul liderului din Premier League
19:41 31 Mar
Gol anulat pentru Bayern - Ribery a marcat, reusita a fost initial validata insa reusita a fost apoi anulata pentru ofsaid cu ajutorul VAR!
19:38 31 Mar
GOOOOL BAYERN! Lewandowski deschide scorul in derby-ul Germaniei! Bayern nu mai poate castiga titlul in aceasta etapa dupa ce Schalke a castigat cu 2-0.
19:37 31 Mar
GOOOL MAN CITY! Star nebun pe Goodison! Sane deschide scorul! Daca invinge azi, City poate castiga titlul etapa viitor contra lui Manchester United!
19:08 31 Mar
Iata echipele la Everton - Man City

18:54 31 Mar
Cristiano Ronaldo n-a fost inclus in lotul pentru partida cu Las Palmas, fiind odihnit pentru marele meci cu Juventus care va fi marti la Pro TV! Karim Benzema va fi capitanul Realului la partida 400 pentru madrileni.
18:49 31 Mar
Iata echipele la derby-ul Bayern Munchen - Borussia Dortmund

18:46 31 Mar
Echipele de start la partida Las Palmas - Real Madrid

16:29 31 Mar
Cu golul reusit azi, Salah l-a egalat pe Drogba in topul celor mai buni marcatori africani in Premier League in timpul unui sezon. Egipteanul mai are la dispozitie 6 meciuri pentru a-l depasi pe fostul star de la Chelsea!

16:27 31 Mar
Bologna 1-1 AS Roma in primul meci al zilei din Serie A.

16:26 31 Mar
Liverpool castiga la Palace si continua lupta cu United pentru locul 2. La 17:00 incep alte 6 meciuri din Premier League.

16:12 31 Mar
GOL LIVERPOOL! SALAH!

15:38 31 Mar
GOL LIVERPOOL! 1-1!

14:57 31 Mar
GOL PALACE! Zaha obtine un penalty dupa o interventie a lui Karius, Milivojevic bate si inscrie! 1-0 Palace!
13:37 31 Mar
13:05 31 Mar

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »