SUPER PLAN pentru meciul cu Chelsea: "Stiu o creasta pe munte unde prinzi putin semnal, dar putin de tot!" :)) Ce vrea sa faca Gigi Becali in timpul returului:

Steaua Chelsea Gigi Becali Europa League
Data publicarii: Luni 11 Martie 2013, 16:20
Data actualizarii: Luni 11 Martie 2013, 16:16
Scrie AICI mesajul tau pentru Steaua si noi il ducem in vestiar!
►Chelsea - Steaua, joi 22:00 in direct PRO TV si Voyo.ro

"Eu o sa plec la muntele Atos. In opinia mea trebuie sa tinem cont de un lucru, noi suntem calificati la 0-0. Imi aduc aminte de Olaroiu, el mi-a zis ca daca e calificat la 0-0 cu Rapid isi joaca sansa lui, joaca la 0-0 cu calificare. Daca da Chelsea gol tot nu ne-au scos, ca e egal.

Nu o sa vad nici meciul nu exista curent sau telefon la muntele Atos. Ma duc sa ma rog, sa fiu aproape de Dumnezeu. In pauza ma duc acolo, e o creasta, o stiu eu unde prinzi, nu foarte bine dar prinzi si dau un telefon in pauza, sa vad cat e scorul. Ma duc iar la rugaciune si apoi iar la finalul meciului.", a spus Gigi Becali la gsptv.

Patronul Stelei a declarat ca a impartit in mod echidistant biletele pentru returul cu Chelsea, si ca nu este problema lui ca unii fani nu au putut sa isi ia bilet: "Biletele au fost 1500 pentru suporteri, 1000 pentru jucatori si 500 pentru companiile care fac excursie la meci.", a spus Becali.