Momentul in care Pandurii a trecut pe langa o reusita de senzatie! Eroul neasteptat al Pandurilor, oprit de o interventie fabuloasa a portarului! VIDEO

Data publicarii: Vineri 25 Octombrie 2013, 07:30
Data actualizarii: Vineri 25 Octombrie 2013, 07:32

►Bate Cupa in direct la PRO TV: STEAUA - POLI, miercuri 20:00 si RAPID - PETROLUL, joi 20:30! Vezi AICI programul!

Pandurii a inceput excelent partida cu Fiorentina, pierduta insa de echipa lui Cristi Pustai in Italia. Eric a ratat o ocazie imensa dupa 2 minute, mingea lovind bara.

A venit apoi randul lui Ungurusan sa iasa in evidenta - fundasul de 30 de ani a reusit in minutul 8 sa isi faca o minge excelent, sutul sau cu stangul a fost insa scos cu un reflex excelent de catre Neto.

Ungurasan a fost unul dintre cei mai buni jucatori ai celor de la Pandurii in meciul cu Fiorentina.