CE MECI! CE GOLURI! CE NEBUNIE! LYON 4-2 ROMA | Stanciu, gol din pasa lui Chipciu, United a facut doar egal la Rostov! Rezultatele din Europa League

Olympique Lyon AS Roma Europa League
Live Blog
EUROPA LEAGUE
Data publicarii: Vineri 10 Martie 2017, 00:04
Data actualizarii: Vineri 10 Martie 2017, 00:05

Vezi aici toate rezultatele serii in Europa League.

00:02 10 Mar
REZULTATELE DIN EUROPA LEAGUE
Rezumatele sunt vineri, 20:00, la Sport.ro

23:57 09 Mar
GOOOL! Claudio Beauvue inscrie pentru Celta Vigo in fata lui Krasnodar in minutul 90 si echipa sa castiga cu 2-1!

GOOOOOL GOOOOL GOOOL! Lacazette marcheaza cu un sut MAGNIFIC de la 20 de metri in vinclu! Lyon 4-2 Roma in minutul 90

23:39 09 Mar
GOL GENK in deplasarea de la Gent! Samata a marcat in minutul 72 pentru 5-2! Intre timp, Perbet de la Gent a ratat si un penalty, in minutul 68.
23:37 09 Mar

GOOOOL LYON! Francezii revin extraordinar in acest meci si conduc cu 3-2 in fata Romei, in direct la Sport.ro! Fekir marcheaza in minutul 74, la trei minute dupa ce a fost introdus in teren

23:26 09 Mar
Krasnodar inscrie pe terenul celor de la Celta Vigo in minutul 56. E 1-1 in acest moment
23:25 09 Mar
Gol Gent in fata lui Genk! Kalifa Coulibaly a inscris in minutul 61, iar echipa sa reduce din diferenta. Genk are 4-2 in deplasare
23:18 09 Mar
Besiktas egaleaza in deplasarea de la Olympiacos, prin Vincent Aboubakar, in minutul 53. E 1-1

22:49 09 Mar
GOL GENK! Au 3-1 in deplasarea de la Gent, dupa ce Samatta a marcat in minutul 41

22:47 09 Mar
GOOOOL OLYMPIACOS! Cambiasso deschide scorul in minutul 35, in fata lui Besiktas
22:41 09 Mar

GOOOOL GENK! Colley marcheaza golul de 2-1 pentru echipa sa in deplasarea de la Gent

22:39 09 Mar

GOOOOOL ROMA! Are 2-1 in deplasare la Lyon, acum la Sport.ro. Fazio a reusit sa inscrie

Schalke 1-1 Gladbach

GOOOL Burgstaller pentru Schalke in minutul 25! E 1-1! Stadionul e arhiplin acum in Schalke - Gladbach!

22:29 09 Mar
GOOOL GENK in derbyul cu Gent! Malinovsky a deschis scorul in minutul 22
22:28 09 Mar
Cifra serii: Copenhaga a marcat in secunda 28, cu Ajax

22:26 09 Mar

GOOOL ROMA! Salah egaleaza in minutul 20, in fata lui Lyon, acum live la Sport.ro

22:23 09 Mar
GOL GLADBACH in deplasarea de la Schalke! Hofmann a marcat in minutul 15
22:15 09 Mar
22:14 09 Mar

GOOOOL LYON! Diakhaby deschide scorul in minutul 10 cu AS Roma, acum la Sport.ro

21:18 09 Mar
GOOOOL COPENHAGA! Au 2-1 in fata lui Ajax, dupa ce Cornelius a marcat in minutul 60. Cornelius este asteptat si la Cluj, la meciul Romaniei cu Danemarca
21:13 09 Mar
GOOOL ROSTOV! Bukharov egaleaza in minutul 53 in fata lui Manchester United. Este 1-1

20:57 09 Mar
Cifre incredibile pentru Stanciu la Anderlecht in Europa League. A fost implicat in 7 din cele 9 goluri marcate de echipa sa in Europa League sezonul asta

20:50 09 Mar
Copenhaga nu a mai primit gol acasa din august 2016 :)

20:41 09 Mar
GOOOL UNITED! Mkhitaryan deschide scorul la Rostov, in minutul 35.

20:32 09 Mar
GOOOOL STANCIU in minutul 29 pentru Anderlecht in meciul cu APOEL, din pasa lui Chipciu! E 1-0 pentru belgieni
20:30 09 Mar

20:03 09 Mar

GOOOOL COPENHAGA in minutul 1! E 1-0 in fata lui Ajax, dupa ce Rasmus Falk a marcat

17:35 09 Mar
Stanciu, Chipciu si Prepelita se pregatesc de o seara speciala de Europa League. Meciurile de azi

LYON - ROMA E LA SPORT.RO DE LA 22:00

Next: 2. Vezi urmatoarea pagina »
300x250
ULTIMELE STIRI
300x250
Institutul pentru Studiul Războiului: Rusia a obținut câştiguri teritoriale în Ucraina