EUROPA LEAGUE LIVE | BATE 1-4 PAOK, Chelsea 1-0 Vidi, Frankfurt 4-1 Lazio, AC Milan 3-1 Olympiakos, Qarabag 0-3 Arsenal, Rangers 3-1 Rapid V., Ivan a creat golul oaspetilor

Europa League Arsenal Europa League Chelsea Europa League Ludogorets PAOK Europa League CHELSEA - VIDI

23:56 04 Oct
GOL RANGERS! GOL VILLARREAL! Glasgow Rangers castiga cu 3-1 in fata lui Rapid Viena dupa un gol in minutul 90+3! Villarreal reuseste o nebunie si mai mare! Cazorla egaleaza din penalty in minutul 90+7 pe Spartak Moscova, 3-3!
23:52 04 Oct
Incredibil! Marseille este egalata de Apollon dupa ce a condus cu 2-0!
23:50 04 Oct
Rusii dau o noua lovitura spaniolilor! Krasnodar are si ea 2-1 cu Sevilla!
23:48 04 Oct

GOL GLASGOW RANGERS! J. Tavernier transforma un penalty primit pe final de meci! Este 2-1 vs Rapid Viena.

23:45 04 Oct
GOOOOOL! Spartak Moscova da lovitura in 3 minute! L. Melgarejo duce scorul la 3-2 in fata lui Villarreal.

23:41 04 Oct
Nebunie si la partida dintre Spartak Moscova si Villarreal! Rusii egaleaza pentru a 2-a oara dupa reusita aceluiasi Ze Luis!
23:40 04 Oct
GOOOL JABLONEC! Meci spectaculos in Cehia! Jablonec egaleaza prin Travnik dupa ce a fost condusa cu 2-0 de Dinamo Kiev!
23:37 04 Oct
Malmo face 2-0 cu Besiktas, Apollon reduce din diferenta cu Marseille, este 1-2.
23:36 04 Oct
Surpriza in Rusia! Sevilla este egalata de Krasnodar dupa golul lui Pereyra.
23:34 04 Oct

GOOOOOOOOOOL PAOK! Se reface diferenta de 3 goluri dupa reusita lui Pelkas cu un sut de pe linia careului! Al doilea assist al lui Jaba, cel care a marcat si 2 goluri.

23:33 04 Oct
GOOOL MARSEILLE! Se desprinde Olympique in Cipru, inscrie si Luiz Gustavo
23:28 04 Oct
GOOOL CHELSEA! In sfarsit, englezii gasesc solutia pentru a o invinge pe Vidi! Fabregas a centrat spre Willian, acesta a deviat in fata portii iar Morata a impins mingea in poarta!
23:25 04 Oct
Inca un gol primit de Genk in Norvegia - este 3-1 pentru Sarpsborg
23:22 04 Oct

Andrei Ivan este inlocuit de Alar la Rangers - Rapid Viena, 1-1. BATE Borisov reduce din diferenta cu PAOK, este 1-3 acum.

23:17 04 Oct
Reusita lui Payet cu Apollon a venit dupa o faza personala superba!
23:13 04 Oct

Se marcheaza mult in Europa League! Villarreal are din nou avantaj la Moscova, 2-1 cu Spartak, dupa reusita lui Pablo Fornals. Dimitri Payet deschide scorul in Cipru cu Apollon. Erkin si-a marcat in propria poarta si Malmo are 1-0 cu Besiktas. Eintracht are acum 3-1 cu Lazio dupa reusita lui Jovic.

23:09 04 Oct

GOOOOOL GENK! Echipa lui Vladimir Screciu egaleaza in Norvegia prin Trossard. Cei de la Sarpsborg revin in avantaj, 2-1, in minutul 54 dupa reusita lui K. Zachariassen

22:47 04 Oct
Andrei Ivan a creat faza golului de 1-0 pentru Rapid Viena in deplasarea de la Rangers! Atacantul roman a plecat insa dintr-o pozitie clara de offside, nesesizat de tusier!

GOL RANGERS! Morelos restabileste egalitatea dupa ce Rapid Viena a decshis scorul. Doua goluri in 2 minute in Scotia. Andrei Ivan este titular la oaspeti si a creat faza golului pentru Rapid Viena. Rangers a egalat la 40 de secunde dupa reluarea jocului.

22:30 04 Oct
GOL FRANKFURT! Nemtii revin in avantaj dupa ce Parolo egalase pentru Lazio. Kostic inscrie si Frankfurt conduce cu 2-1.

22:23 04 Oct
GOL STANDARD! Belgienii deschid scorul prin golul marcat de Emond in minutul 17.

22:21 04 Oct
GOL PAOK! Grecii fac spectacol in deplasarea cu BATE! Jaba reuseste dubla.

22:13 04 Oct

GOL PAOK! Doua goluri in doua minute pentru grecii de la PAOK. Jaba majoreaza avantajul echipei lui Tosca si Razvan Lucescu in deplasarea de la Borisov.

22:12 04 Oct
GOL PAOK! Prijovic a deschis scorul pentru formatia antrenata de Razvan Lucescu.

22:08 04 Oct
GOL FRANFKURT! Da Costa a deschis rapid scorul pentru Frankfurt in meciul cu Lazio.

21:39 04 Oct
GOL LEVERKUSEN! Alairo face 3-1 si gazdele isi asigura victoria.

21:37 04 Oct
22:00 STANDARD LIEGE - AKHISHAR

Echipele de start

21:34 04 Oct
GOL ARSENAL! Goundeuzi inscrie pentru Arsenal, iar londonezii castiga fara emotii partida cu Qarabag.

21:31 04 Oct

GOL MILAN! Cutrone reuseste dubla din pasa lui Calhanoglu. Gazdele isi securizeaza rezultatul.

21:29 04 Oct
GOL MILAN! Higuain o aduce pe Milan in avantaj cu un sut necrutator din interiorul careului.

21:27 04 Oct
GOL SALZBURG! Dabbur face dubla si gazdele isi securizeaza rezultatul.

21:26 04 Oct
22:00 BATE - PAOK

Tosca este titular la echipa antrenata de Razvan Lucescu.

21:23 04 Oct
GOL AC MILAN! Cutrone aduce egalarea pentru formatia lui Gattuso dupa o lovitura de cap din interiorul careului.

21:22 04 Oct
CHELSEA - VIDI

21:19 04 Oct

22:00 FRANKFURT - LAZIO

21:17 04 Oct
GOL SALZBURG! Gazdele intorc scorul. Mnamino inscrie, iar Salzburg revine pe tabela. Este 2-1

21:16 04 Oct
Alexandru Baluta a intrat in minutul 53 in deplasarea pe care Slavia Praga o joaca cu Zenit. Fostul fotbalist de la Craiova a primit cartonas galben in minutul 60 al meciului.

21:14 04 Oct
22:00 RANGERS - RAPID VIENA

21:10 04 Oct
GOL SALZBURG! Dabbur a adus egalarea pentru Salzburg in meciul cu Celtic

21:08 04 Oct
GOL ARSENAL! Londonezii se desprind pe tabela dupa golul marcat de tanarul Emile Smith Rowe.

21:02 04 Oct
GOL LEVERKUSEN! Alairo inscrie imediat dupa pauza, iar nemtii revin pe tabela. Este 2-1

20:43 04 Oct
GOL LEVERKUSEN! Kai Haverts egaleaza pentru gazde. Leverkusen 1-1 Larnaka

20:22 04 Oct
GOL LARNAKA! Trickovski a deschis scorul in deplasarea din Germania.

20:16 04 Oct
GOL DINAMO ZAGREB! Haijovic a inscris din penalty

20:11 04 Oct
GOL OLYMPIAKOS! Guerrero a produs surpriza si a deschis scorul in Italia.

20:08 04 Oct
GOL LEIPZIG! Bruma a inscris in deplasarea cu Rosenborg

20:03 04 Oct
GOL CELTIC! Odsonne Edouard a deschis scorul pentru Celtic.

20:01 04 Oct
GOL ARSENAL! Sokratis a deschis scorul pentru "tunari".

19:46 04 Oct
FC ZURICH - LUDOGORETS

Moti este titular la gazde in timp ce Mahlangu este rezerva. Keseru si Dragos Grigore nu au fost inclusi in lot pentru aceasta partida.

19:44 04 Oct