SUPER VIDEO! Radu Banciu a comentat LIVE eliminarea lui Marseille in min 90 cu Benfica: 1-2

Data publicarii: Vineri 19 Martie 2010, 06:29
Data actualizarii: Vineri 19 Martie 2010, 01:04

Dupa 1-1 in tur, Benfica obtine calificarea prin golul lui Kardec din minutul 90

Marseille a pierdut dramatic calificarea in sferturile Europa League, dupa ce in tur a fost 1-1.

Intr-un meci comentat de Radu Banciu, Niang a deschis scorul pentru Marseille in minutul 70, insa 5 minute mai tarziu Pereira a egalat pentru Benfica. Portughezii s-au calificat incredibil in minutul 90 dupa golul lui Kardec.

Echipele de start:

OM: Mandanda - Taiwo, Mbia, Diawara, Bonnart - Niang, Cheyrou, Cisse, Lucho Gonzalez, Abriel - Brandao

Benfica: Julio Cesar - Fabio Coentrao, David Luiz, Luisao, Maxi Pereira - Di Maria, Javi Garcia, Carlos Martins - Saviola, Oscar Cardozo