Qabala 1-3 Dortmund | Liverpool 1-1 Rubin, Molde 3-1 Celtic, Chiriches a jucat tot meciul Midtjilland 1-4 Napoli! Stefan Radu a scos un penalty de ziua lui pentru Lazio! Fatai a marcat!

Europa League Ajax Amsterdam Borussia Dortmund Fenerbahce Fiorentina Europa League
Live Blog

Bucurati-va de fotbal

Data publicarii: Vineri 23 Octombrie 2015, 00:09
Data actualizarii: Vineri 23 Octombrie 2015, 00:10

AICI AI TOATA ACTIUNEA DINTR-O SEARA NEBUNA DE EUROPA LEAGUE!

23:59 22 Oct

Final nebun de meci la Braga! Portughezii aveau 2-0 in minutul 84, apoi a venit lovitura dubla in numai 3 minute data de Marseille! Mai intai Alessandrini a punctat, apoi, Batshuayi a egalat in minutul 87! Braga n-a cedat. Alan a inscris si el dupa numai un minut!

23:55 22 Oct

Fernandao inscrie pentru Fenerbahce cu un minut inainte de minutul 90!

21:54 22 Oct

De ziua lui, Stefan Radu a fost titular in victoria lui Lazio cu Rosenborg, 3-1! Fundasul roman a obtinut si un penalty in minutul 78. Candreva a ratat in prima faza, dar s-a repliat rapid si a reusit sa marcheze. Rosenborg a ratat si ea de la 11 metri, la ultima faza a meciului!

21:48 22 Oct

Si Lacina Traore, fostul atacant de la CFR, a marcat in aceasta seara! Monaco are 1-0 cu Qarabag din Azerbaidjan!

21:21 22 Oct
21:15 22 Oct

Fatai a marcat pentru Sparta Praga in meciul cu Schalke! 1-1 la Gelsenkirchen!

21:13 22 Oct
20:56 22 Oct

Rezultatele la pauza in Europa League pentru jocurile care au inceput la ora 20:00:

18:04 22 Oct

500 de fani de-ai Borussiei Dortmund au facut drumul pana la Baku pentru a-si sustine echipa in meciul cu Qabala!

10:31 22 Oct