Starurile Frantei s-au batut pe tricoul lui Ronaldo. Portughezul, dezbracat la pauza si la final: secventele care au devenit virale VIDEO

Iosif Pintilie
Data publicarii: Joi 24 Iunie 2021, 11:56
Data actualizarii: Joi 24 Iunie 2021, 12:37

Campionatul European se vede, in direct, la PRO TV si pe VOYO!

Cristiano Ronaldo a facut spectacol in duelul dintre Franta si Portugalia, de miercuri seara, marcand doua goluri, ambele din lovituri de la 11 metri. Scorul de 2-2 multumeste ambele echipe, deoarece cele doua nationale s-au calificat in optimi.

La pauza meciului, Ronaldo a fost surprins discutand cu prietenul sau, Benzema. Cei doi au fost colegi multi ani, la Real Madrid. Acestia chiar au facut un schimb de tricouri, actiune simbolica pentru sportul rege, insa care are loc, de obicei, la finalul partidelor.

Ronaldo nu s-a oprit aici, iar dupa meci a facut schimb de echipament si cu Mbappe. Este cunoscut ca Mbappe este fanul lui Cristiano, astfel ca, de fiecare data cand are aceasta ocazie, Kyllian incearca sa se afiseze alaturi de superstarul portughez.

In optimi, Franta o va intalni pe Elvetia, luni, la Bucuresti, in timp ce Portugalia va avea un meci dificil, impotriva Belgiei, duminica, la Sevilla.