"Nu ma tem de aranjament la Olanda-Romania" EURO 2008 "Nu ma tem de aranjament la Olanda-Romania" SPORT.RO Data publicarii: Data actualizarii: Fundasul echipei Frantei, Lilian Thuram, a declarat ca nu se teme de un aranjament la meciul Olanda-Romania. Adaugă Sport.ro ca sursă preferată TAGS: Lilian ThuramFrantaEchipa NationalaEuro 2008 "Cu Italia va fi un meci greu de tot si o eventuala victorie s-ar putea sa nu ne fie de ajuns. Oricum, noi trebuie sa castigam cu orice pret. Daca ma tem de un aranjament intre Olanda si Romania? Nu. Ma cunoasteti, eu cred in fotbal", a spus Thuram. Articol recomandat de stirileprotv.ro Un pasager a murit după ce a fost imobilizat de călători și echipaj într-un avion spre Manchester. Au fost deschise anchete Adaugă Sport.ro ca sursă preferată Urmăriți SPORT.RO și pe Google News