Germania tremura inainte de Euro! Germania 2-2 Belarus!

Data publicarii: Marti 27 Mai 2008, 18:46
Data actualizarii: Marti 27 Mai 2008, 18:46
NU RATA "MINI EURO" PE SPORT.RO

Sport.ro si ProTV iti fac incalzirea pentru Euro 2008 cu cele mai tari amicale inaintea turneului final din Austria si Elvetia. Germania si Franta continua seria celor mai tari amicale. Una dintre favoritele la Euro, Germania, si primul adversar al Romaniei lui Mutu si Chivu la tuneul final din Austria si Elvetia, Franta sunt LIVE la Sport.ro si www.sport.ro.

Germania tremura serios inaintea turnelului finakl din Austria si Elvetia. Nemtii nu au reusit decat un egal cu Belarus, scor 2-2. Nemtii au inscris o singura data prin Klose, in minutul 10. Cel de-al doilea gol din contul Germaniei a fost de fapt un autogol al lui V. Korytko. Bielorusii au mai punctat de doua ori prin Bulyga, in minutele 61 si 88.