Faza HORROR la care toti stelistii au URLAT de durere! "Baaaa, sunteti NEBUNI?" Momentul care a incheiat in LACRIMI meciul de calificare al Stelei

Steaua Paul Parvulescu Cupa Romaniei
Data publicarii: Vineri 28 Septembrie 2012, 07:20
Data actualizarii: Vineri 28 Septembrie 2012, 07:15

Stelistii si-au iesit din minti dupa faza asta! Toti jucatorii s-au strans in jurul unui coleg care urla de durere la pamant!

Paul Parvulescu a avut un final de cosmar in partida cu Tg. Mures (3-1) din Cupa Romaniei! A fost atacat violent de Bunea in prelungirile meciului! S-a tavalit de durere si a inceput sa faca semne disperate spre medici pe margine! Glezna i-a luat forma tragicului dupa impactul cu talpa adversarului!

Nici macar interventia doctorului Paligora nu l-a scapat pe fundasul stelist de suferinta cumplita! Toti colegii s-au adunat in jurul lui, impresionati de urletul de durere, iar Bunea si-a pus mainile in cap, nestiind cum sa-i explice ca interventia a fost neintentionata!

MM si Reghecampf au izbucnit si ei! S-au dus injurand spre antrenorul lui FCM Tg. Mures, Daniel Isaila, caruia i-au reprosat jocul dur al echipei lui!

"Baaa, nu se poate asa ceva! Sunteti nebuni? E minutul 90! Ce aveti in cap", s-a auzit dinspre stelisti.

Parvulescu va face azi un control detaliat pentru a vedea cat de grava e accidentarea!