Sora lui Neymar a LESINAT in tribune si a primit interventia medicilor! Momente de SPAIMA pentru familia brazilianului! FOTO

Neymar Brazilia CM fotbal Rusia Cupa Mondiala 2018 Rafaella Beckran Cupa Mondiala 2018 Sora lui Neymar a LESINAT in tribune si a primit interventia medicilor! Momente de SPAIMA pentru familia brazilianului! FOTO
Data publicarii: Sambata 23 Iunie 2018, 12:52
Data actualizarii: Sambata 23 Iunie 2018, 12:54

Brazilienilor le-a trecut glontul pe la ureche la Cupa Mondiala.

Brazilia s-a impus cu 2-0 in partida cu Coasta Rica si joaca impotriva Serbiei in ultima etapa pentru calificarea in optimi.

Cele doua reusite au venit tarziu, in minutele 91 si 97, marcate de Coutinho si Neymar.

Sora atacantului de la PSG a lesinat in tribune in momentul in care Neymar a marcat in poarta lui Keylor Navas. Rafaella Beckran a fost asistata de paramedici, care au ajutat-o sa isi revina.

A fost un final emotional pentru brazilieni. Neymar s-a prabusit pe teren si a plans minute bune dupa victoria de ieri. "Nimeni nu stie prin ce am trecut ca sa ajung aici", a spus cel mai scump jucator din istorie.

Rafaella e una din cele mai urmarite vedete din Brazilia pe internet, cu zeci de milioane de urmaritori pe conturile de socializare.