Reusitele lui Neymar fac sa viseze 190.000.000 de oameni! GENIAL! Un-doi cu un coleg, preluare cu calcaiul si scarita peste portar! Dubla de senzatie in fata lui Ronaldinho:

Neymar Brazilia Ronaldinho CM 2014
Data publicarii: Duminica 07 Aprilie 2013, 09:05
Data actualizarii: Duminica 07 Aprilie 2013, 09:04

►SHOW pe bune: 90.000 in tribune! La 2:00 la noapte, Wrestlemania e LIVE si EXCLUSIV in Romania doar pe Voyo.ro

Neymar a reusit doua goluri pentru Brazilia intr-un amical contra Boliviei!

Gazda turneului final din 2014, Brazilia, a jucat un nou amical in acest weekend in fata Boliviei - selectionerul LuiZ Felipe Scolari a bifat cu ocazia acestui meci primul succes de la revenirea pe banca echipei!

Brazilia a aliniat o echipa puternica pe care Ronaldinho a condus-o din postura de capitan! Leandro Damiao a deschis scorul foarte rapid pentru ca apoi Neymar sa reuseasca o dubla pana la pauza! In ultimele minute de joc, Leandro a inscris si el. Pentru selectionata tarii cu o populatie de 190 de milioane de locuitori a intrat si fostul atacant de la AC Milan, Alexander Pato.

Brazilia lui Neymar si Ronaldinho vrea sa castige al 6-lea titlu mondial in 2014.