Reactia lui Kapetanos dupa primul meci de la mondiale! "Nu am fost capabili!"

Steaua Coreea de Sud Grecia Pantelis Kapetanos CM 2010
Data publicarii: Duminica 13 Iunie 2010, 10:00
Data actualizarii: Duminica 13 Iunie 2010, 10:22

Kapetanos a fost dezamagit de esecul cu 2-0 in primul meci de la CM cu Coreea de Sud!

Atacantul Stelei a ratat o ocazie uriasa dupa ce l-a inlocuit pe Angelos Charisteas in minutul 51 al meciului!

"A fost un rezultat foarte prost pentru noi, doream mai mult de la acest meci. Din pacate am primit un gol rapid, care a schimbat jocul. Suntem afectati dupa acest rezultat, e dificil sa ne mai calificam, dar incercam sa facem lucruri bune in urmatoarele meciuri.

Mai avem doua meciuri si vom da tot ce putem. In meciul cu Coreea de Sud am primit goluri la inceputul ambelor reprize si nu am fost capabili raspundem. Dupa golul de 2-0 ne-am descurcat mai bine, dar nu am reusit sa inscriem", a spus Kapetanos.

INTRA ACUM PE SECTIUNEA WWW.SPORT.RO - CM 2010 SI VEZI TOATE GRUPELE SI PROGRAMUL MECIURILOR