Un roman, martor la un moment impresionant! Ce a facut o fosta adversara a Stelei din Liga merita aplaudat VIDEO

Data publicarii: Miercuri 26 Februarie 2014, 21:40
Data actualizarii: Miercuri 26 Februarie 2014, 21:41

►Bourceanu, scoate topoarele: TE VEZi cu Pirlo si Buffon! Trabzonspor - Juventus, joi 22:00, LIVE la Sport.ro si Voyo.ro!

Ultima etapa din Georgia a oferit un moment cu adevarat impresionant. Dinamo Tbilisi, fosta adversara a Stelei din preliminariile Ligii Campionilor, a fost invinsa pe propriul teren de catre Sioni Bolnisi cu 2-1. La gazde, Dorin Goga a jucat pana in minutul 62.

In minutul 72 a avut loc faza care a facut inconjurul lumii. Un jucator de la Dinamo a avut nevoie de ingrijiri medicale astfel ca cei de la Sioni au trimis mingea in aut. Xisco Munoz de la Dinamo a vrut apoi sa trimita mingea spre portarul oaspetilor insa a reusit sa-l lobeze pe acesta!

Spaniolul care a mai evoluat pentru Betis sau Valencia si-a cerut scuze pentru golul inscris accidental iar cei de la Dinamo Tbilisi i-au lasat pe adversari sa inscrie! 10 minute mai tarziu, Ugulava a reusit golul victoriei iar Sioni a urcat 4 pozitii in clasament!