Data publicarii: Duminica 07 Octombrie 2012, 14:45
Data actualizarii: Duminica 07 Octombrie 2012, 14:45

Anji ii face iar probleme lui Super Dan! Dupa victoria cu TSKA, Dinamo n-a mai putut sa le faca fata si miliardarilor care vor sa domine lumea fotbalului in viitorii ani!

Dinamo a inceput tare meciul, dar Kokorin a ratat TOT in prima repriza! Anji a ramas in 10 inca din minutul 9, dupa eliminarea lui Joao Carlos, apoi Schildenfeld a luat rosu, in repriza secunda si a echilibrat numeric jocul.

Vedetele Jirkov si Eto'o au terminat-o pe Dinamo in ultimul sfert de ora cu golurile din minutele 76, respectiv 87.

min 87: GOL ANJI! Eto'o marcheaza superb, cu exteriorul, din careu, la inca un contraatact perfect al lui Anji!

min 76: GOL ANJI! Jirkov deschide scorul dupa o faza super sonica a lui Anji! Fostul jucator al lui Chelsea a inscris cu o executie simpla, din careu, dupa o faza la care jucatorii lui Petrescu s-au aparat execrabil.