Razvan Marin a debutat | GOLAZO STANCIU | Eibar 0-4 Barcelona. Show total MSN! Accidentare grava a lui Busquets

Liverpool Swansea Campionate externe
Live Blog
FOTBAL DE 5 STELE
Data publicarii: Duminica 22 Ianuarie 2017, 15:39
Data actualizarii: Duminica 22 Ianuarie 2017, 23:33

Vezi aici toate rezultatele si cele mai importante momente din meciurile etapei in Europa.

23:13 22 Jan

23:01 22 Jan
Barcelona a anuntat pe Twitter primul diagnostic in cazul accidentarii lui Sergio Busquets. Problema este destul de grava, fiind o entorsa a ligamentelor de la glezna dreapta.
22:55 22 Jan
Gol anulat pe Eibar la 2 minute dupa ce Messi a dus scorul la 2-0! Jucatorul gazdelor era in pozitie de ofsaid
22:20 22 Jan

21:55 22 Jan

Min 8. Accidentare grava a lui Sergio Busquets dupa o intrare criminala a unui adversar - Denis Suarez il va inlocui

21:04 22 Jan
Iata echipele de start la Eibar - Barcelona

20:24 22 Jan

Nicolae Stanciu a inscris un nou gol pentru Anderlecht in partida cu St Truiden - este 2-0 dupa ce Tielemans a deschis scorul

20:17 22 Jan

Chelsea isi dubleaza avantajul dupa o lovitura libera batuta de Fabregas si deviata de Cahill
19:23 22 Jan

Chelsea deschide scorul cu Hull in minutul 52.... din prima repriza! Diego Costa a inscris cu un sut din careu

18:55 22 Jan
Daca primul gol i-a fost acordat lui Koke, Griezmann a reusit pana la urma sa marcheze - este 2-2!
18:51 22 Jan

Momente groaznice la partida dintre Chelsea si Hull City - dupa o faza fixa, Gary Cahill si Ryan Mason s-au lovit cap in cap iar jocul a fost oprit mai bine de 5 minute. Daca Cahill si-a revenit destul de repede, Mason are probleme grave - ambele echipe de doctori au lucrat impreuna pentru fostul jucator de la Tottenham, imobilizandu-i gatul.

Jucatorul a fost scos pe targa in aplauzele intregului stadion.

18:27 22 Jan
Bilbao a intors rezultatul cu Atletico Madrid!
18:11 22 Jan
Ce nebunie! Arsenal castiga in minutul 90+8 dupa penalty-ul lui Alexis Sanchez, cel care a trimis o 'scarita'! Penalty-ul nu trebuia insa acordat pentru ca jucatorul faultat s-a aflat in pozitie de ofsaid!
18:04 22 Jan
Inca un rezultat soc in Premier League! Burnley o egaleaza pe Arsenal in minutul 90+3 din penalty!
17:59 22 Jan

17:30 22 Jan

17:23 22 Jan
Atletico deschide scorul in minutul 3 pe terenul lui Bilbao
17:11 22 Jan
Razvan Marin debuteaza la Standard Liege - romanul a fost trimis pe teren in minutul 80 la scorul de 3-0 pentru Brugge.

Sursa: Digisport
16:58 22 Jan
FC Brugge face spectacol in derby-ul din Belgia, chiar pe terenul celor de la Standard! Este 3-0 in minutul 70, Razvan Marin inca nu a fost introdus pe teren
15:36 22 Jan
Razvan Marin este rezerva acum in Standard Liege - Club Brugge

MECIURILE DE AZI

22:43 21 Jan
Meciul se incheie 2-2
22:34 21 Jan

Portarul Jackson Follmann, unul dintre cei 6 supravietuitori ai tragediei aeriene, a fost in tribune pentru partida dintre Chapecoense si Palmeiras. Alaturi de el a fost si Alan Ruschel iar ei au primit trofeul Copa Sudamericana.
22:29 21 Jan
Este 2-2 in Chapecoense - Palmeiras
22:22 21 Jan
Moment emotionant in meciul Chapecoense - Palmeiras in minutul 71, numarul victimelor tragediei din noiembrie. Tot stadionul s-a ridicat in picioare si a aplaudat, jucatorii au oprit meciul pe teren.
21:55 21 Jan
Chape preia conducerea contra celor de la Palmeiras - Amaral, imprumutat chiar de la Palmeiras, este autorul golului!
21:42 21 Jan

21:33 21 Jan
Chapecoense joaca primul meci de la tragedia aviatica in care au murit 71 de persoane - amical cu campioana Palmeiras. Douglas Grolli, jucator imprumutat de la Cruzeiro, este cel care a reusit sa inscrie

19:04 21 Jan

Min 83. Gol anulat pentru City! Gabriel Jesus marcase la cateva clipe dupa ce a intrat pe teren, dar era in pozitie de ofsaid!

Min 77. GOOL TOTTENHAM!
Spurs egaleaza dupa un sut din prima din careu al lui Son! City ceruse penalty la faza de dinainte dupa impingerea lui Walker asupra lui Sterling

Min 58. GOOL TOTTENHAM! Centrare superba a lui Walker in fata portii iar Ali inscrie cu capul.

Min 54. GOOL MAN CITY! Sterling centreaza in fata portii, Lloris scapa mingea si De Bruyne profita!

Min 49. GOOL MAN CITY! Gafa uriasa in apararea lui Spurs - pasa lunga a lui De Bruyne, Lloris trece pe langa minge si Sane ramane singur cu poarta goala!

Echipele de start de la derby-ul Tottenham - Man City - Guardiola joaca fara inchizator, Yaya Toure fiind singurul mijlocas care face si faza defensiva!

19:01 21 Jan
Ciprian Tatarusanu este titular, in timp ce Ianis Hagi se afla pe banca de rezerve a Fiorentine in duelul de la Verona cu Chievo

18:52 21 Jan

Moment istoric! Wayne Rooney inscrie in minutul 90+4 al meciului cu Stoke dupa o lovitura libera geniala, direct la vinclu! Aceasta reusita il transforma in golgheterul all-time al lui Man United, depasindu-l pe Sir Bobby Charlton!

VEZI AICI GOLUL LUI ROONEY!

18:38 21 Jan
Incep emotiile pentru Real! E 2-1 - dubla Ramos si gol Juanpi
17:52 21 Jan

17:21 21 Jan
Inca o surpriza in Premier League? Stoke deschide scorul prin Pieters, devierea lui Mata a fost decisiva!

16:52 21 Jan
Zinedine Zidane a facut cateva schimbari in primul 11 dupa infrangerile cu Sevilla si Celta Vigo

16:01 21 Jan
GOOOL SWANSEA! Sigurdsson inscrie in minutul 74 si ultima clasata din Anglia o conduce pe Liverpool cu 3-2 pe Anfield
15:57 21 Jan
FABULOOOOS! Firmino reuseste dubla si Liverpool egaleaza cu Swansea, dupa ce a fost condusa cu 2-0! E 2-2 in minutul 68.
15:42 21 Jan
Ce meci! Ce meci! Firmino reduce din diferenta in minutul 54! Liverpool 1-2 Swansea
15:39 21 Jan
Incredibil! Swansea are 2-0 pe Anfield cu Liverpool. Llorente reuseste dubla in minutul 52
15:36 21 Jan
Stupoare pe Anfield. Swansea deschide scorul in minutul 46 in fata lui Liverpool, la primul sut pe poarta. Llorente a marcat.
14:07 21 Jan