Seicii isi schimba religia: cred in ZEUL Zlatan! Superstarul lui PSG a castigat derby-ul cu OM de unul singur! Vezi golurile cu care a spulberat-o pe OM! VIDEO:

Zlatan Ibrahimovic Franta Olympique Marseille PSG Campionate externe
Data publicarii: Joi 28 Februarie 2013, 10:22
Data actualizarii: Joi 28 Februarie 2013, 10:21

► Castiga bilete cu Voyo.ro la Steaua - Chelsea!Scrie-ne mesajul tau pentru Steaua si il ducem in vestiar inainte de razboiul cu Chelsea, joi 7 martie 20:00, IN DIRECT la PRO TV si Voyo.ro! Detalii AICI!

PSG si OM s-au intalnit aseara intr-un meci soc, cotand pentru optimile de finala ale Cupei Frantei. Dupa ce parizienii condusi de Ancelotti de pe banca si de Ibrahimovic din teren au reusit sa castige duminica derby-ul cu echipa din Marsilia, scor 2-0, tragerea la sorti din Cupa Frantei i-a pus fata in fata tot cu rivalii de moarte. PSG-ul a castigat insa cu acelasi scor, 2-0, Ibrahimovic reusind sa inscrie din nou impotriva echipei lui Elie Baup, dupa ce o facuse si in weekend.

Atacantul suedez adus de la AC Milan si platit cu un salariu fabulos de catre seicii miliardari ai lui PSG, a reusit sa inscrie de doua ori, in minutele 35 si 64, si a asigurat calificarea echipei sale in sferturile Cupei.

Pentru parizieni, David Beckham a fost si el titular, bifand 86 de minute in tricoul albastrilor.