HOTIE la meciul lui Olaroiu! Seicii n-au mai vazut asa ceva! Cadoul pe care nu-l poti cumpara nici cu 100 de milioane

Cosmin Olaroiu al ain Campionate externe
Data publicarii: Duminica 15 Ianuarie 2012, 18:01
Data actualizarii: Duminica 15 Ianuarie 2012, 18:01

Olaroiu a avut emotii la ultimul meci din Emirate! A tremurat pana in minutul 83, dupa ce a fost condus acasa de Ajman cu 1-0.

Toure a dat gol pentru Ajman, insa Nasser a facut 1-1 la 10 minute dupa pauza. In minutul 83, Scocco a inscris din penalty, apoi Al Ain s-a dezlantuit. A mai dat doua goluri pana la final si l-a facut pe antrenorul roman sa zambeasca.

Chiar daca scorul final i-a multumit, jucatorii lui Al Ain n-au putut sa se bucure prea mult dupa meci. Adverarii au contestat primele doua goluri ale echipei lui Olaroiu! La primul, au reclamat faptul ca mingea trimisa spre poarta de Nasser nu a trecut de linie, iar la penalty-ul scos de Scocco inca se intreaba unde a fost faultui!

Dupa 11 etape, Olaroiu ramane primul in Emirate. Are 4 puncte peste Al Jazira si viseaza la titlu!