Celta 0-1 FC Barcelona si Marseille 2-3 PSG! Chiriches si Panti, titulari in Anglia! Real 9-1 Granada! Vezi toate rezultatele din Europa:

Bundesliga la liga Ligue I Premier League Serie A Campionate externe
Live Blog

Fotbal de 5 stele

Data publicarii: Duminica 05 Aprilie 2015, 22:36
Data actualizarii: Luni 06 Aprilie 2015, 00:05

Vezi aici toate rezultatele din campionatele tari ale Europei.

23:55 05 Apr

Meciurile de duminica in Europa:

23:30 05 Apr

Min 73. GOOOL Barcelona! GOOOL Mathieu! 1-0 la Celta!

17:26 05 Apr

S-a incheiat meciul dintre Burnley si Tottenham, cu Chiriches titular in centrul apararii londoneze. S-a incheiat 0-0, dupa un meci in fara ocazii de gol. Fundasul roman n-a avut probleme, dar nici nu i-a impresionat pe fanii lui Spurs. Toata echipa e criticata dupa un nou meci slab, care duce echipa tot mai departe de Champions League.

17:05 05 Apr

Pantilimon e titular la Sunderland, in meciul cu Newcastle. Echipa portarului roman lupta pentru salvarea de la retrogradare.

15:31 05 Apr

Incepe Burnley - Tottenham, cu Chiriches titular ca fundas central pentru echipa londoneza. Chiriches n-a mai jucat de anul trecut pe acest post.

Kane este capitanul lui Tottenham la aceasta partida. Golgheterul in varsta de 21 de ani a debutat saptamana trecuta si la nationala Angliei si a reusit sa inscrie.

14:59 05 Apr

Cu cele cinci goluri de azi, Cristiano Ronaldo a ajuns la 36 de reusite in acest sezon, cu patru peste Messi.

14:58 05 Apr

REAL MADRID 9-1 GRANADA

Au marcat: Cristiano Ronaldo x5, Benzema x2, Bale, Mainz (a)

14:46 05 Apr

Real Madrid 9-1 Granada! Incredibil! Cristiano Ronaldo a reusit al cincilea gol

14:40 05 Apr

Real Madrid 8-1 Granada! Nu, n-a mai marcat Ronaldo, e autogol de data asta! :)

14:32 05 Apr

Granada inscrie pe Bernabeu, e 7-1 pentru Real Madrid!

Si o veste soc din Anglia! Chiriches, titular la Tottenham in meciul cu Burnley :)

14:13 05 Apr

GOOOL REAL MADRID! Macel pe Bernabeu! Benzema reuseste dubla si duce scorul la 7-0!

14:12 05 Apr

GOOOL RONALDO! Portughezul ajunge la a patra reusita in acest meci! Ronaldo s-a accidentat dupa ce a inscris.

14:11 05 Apr

GOOOL BENZEMA! Real Madrid majoreaza diferenta la 5-0 imediat dupa pauza!

13:41 05 Apr

HATRICK RONALDO! Ronaldo inscrie al treilea gol in opt minute si se distanteaza la doua goluri de Messi in clasamentul golgheterilor!

13:38 05 Apr

GOOOL RONALDO! Real Madrid 3-0 Granada! Portughezul ajunge la 33 de goluri in Primera in acest sezon!

13:32 05 Apr

GOL REAL! Ronaldo inscrie si il egaleaza pe Messi in clasamentul golgheterilor!

13:27 05 Apr

GOL REAL! Bale deschide scorul in minutul 26! Galezul a scapat in careu, a driblat portarul si a inscris in poarta goala.

13:01 05 Apr

Ancelotti isi recupereaza echipa cu care a reusit sa castige Champions League si cu care a reusit 22 de meciuri fara infrangere in 2014. Pe langa atacul format din Ronaldo, Bale si Benzema, Realul se bazeaza la mijloc pe Kroos, James si Modric.

12:50 05 Apr

Real Madrid - Granada, de la ora 13:00! Echipa trimisa de Ancelotti in teren:

23:56 04 Apr

Juventus 2-0 Empoli

23:08 04 Apr

Charlie Adam a marcat un super gol pentru Stoke in deplasarea de la Londra, cu Chelsea. Poti vedea executia fantastica AICI!

18:01 04 Apr

Puscas a jucat o repriza in Inter 1-1 Parma. Atacantul roman a fost inlocuit dupa 45 de minute cu croatul Kovacic.

16:46 04 Apr

Arsenal 4-1 Liverpool. Giroud inscrie superb pentru Arsenal!

16:28 04 Apr

Inter 1-0 Parma, gol marcat de Guarin in mnutul 25.

16:27 04 Apr

Arsenal 3-1 Liverpool, Emre Can este eliminat in minutul 85

16:18 04 Apr

Arsenal 3-1 Liverpool, min 76: Henderson marcheaza din penalty

15:55 04 Apr

George Puscas este titular la Inter in meciul cu Parma, care incepe la ora 16:00.

15:31 04 Apr

Arsenal 3-0 Liverpool, minutul 45: Goooool Arsenal! Alexis Sanchez reuseste sa marcheze golul 3!

15:26 04 Apr

AS Roma 1-0 Napoli, scor final. Pjanic a marcat unicul gol al meciului in minutul 25.

15:25 04 Apr

2-0 Arsenal - Liverpool, minutul 39. Gooool Ozil, care inscrie cu un sut fabulos din lovitura libera

15:22 04 Apr

1-0, Arsenal - Liverpool: Bellerin deschide scorul cu un sut superb cu stangul la coltul lung.

14:42 04 Apr

Proteste in fata stadionului Emirates inaintea meciului dintre Arsenal si Liverpool. Suporterii englezi sunt suparati pe preturile ridicate la meciurile din Premier League.

13:34 04 Apr
ARSENAL - LIVERPOOL

ARSENAL: Ospina, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Bellerin, Ozil, Ramsey, Sanchez, Cazorla, Coquelin, Giroud

LIVERPOOL: Mignolet, Lovren, Sakho, Emre Can, Coutinho, Henderson, Moreno, Joe Allen, Sterling, Markovic, Sturridge

09:52 04 Apr