Ce scria pe biletul secret primit de Cristiano Ronaldo pe teren cu Ungaria? Cele mai tari glume aparute pe internet. SUPER FOTO

Cristiano Ronaldo Portugalia Bucurati-va de fotbal
Data publicarii: Joi 23 Iunie 2016, 10:45
Data actualizarii: Joi 23 Iunie 2016, 10:53

Optimile de finala de la EURO | Sambata, la ProTV, 22:00 Croatia - Portugalia; duminica, 22:00 Ungaria - Belgia; luni, 19:00 Italia - Spania

Cristiano Ronaldo a oferit un moment surprinzator in meciul cu Ungaria, incheiat de Portugalia 3-3.

Cu doua goluri marcate in partida cu Ungaria, Cristiano Ronaldo a devenit primul fotbalist care inscrie la patru turnee finale ale campionatului european, dupa ce a mai inscris in 2004, 2008 si 2012.

In minutul 70 al meciului, selectionerul Santos a profitat de un moment de pauza si i-a trimis lui Cristiano Ronaldo un mesaj scris pe un bilet.

Fanii au incercat sa ghiceasca ce scria pe biletul secret primit de CR7. Vezi in galeria foto de mai jos ce a iesit :)