Asesoft 90-87 Keravnos! Stanescu si Burlacu isi salveaza onoare in fata fanilor! Primul meci castigat in EuroChallenge Cup!

Asesoft Ploiesti baschet Keravnos Baschet
Data publicarii: Marti 11 Decembrie 2012, 18:45
Data actualizarii: Marti 11 Decembrie 2012, 20:50

Asesoft Ploiesti 90-87 Keravnos Nicosia | Ploiestenii, la prima victorie in grupele Eurochallenge Cup

20:45 Final de meci! Ploiestenii castiga dupa o revenire spectaculoasa si un ultim sfert perfect

20:22 Inceputul ultimei reprize. Asesoft a trecut pentru prima data in avantaj. 69-66

19:42 Sfertul al doilea se termina cu scorul de 37-48

19:20 Se termina primul sfert al intalnirii. Scorul este 27-22 in favoarea cipriotilor, acestia incepand mult mai bine meciul si fiind la conducere pe tot parcursul reprizei

Ploiestenii de la CSU Asesoft intalnesc in aceasta seara, in sala Brazi, formatia cipriota Keravnos Nicosia, in 'revansa' dublei din Eurochallenge Cup.