Moment EXTRAORDINAR pe teren! Portarul lui Arsenal tragea de timp, dar Sturridge s-a dus sa-l AJUTE! :) Faza serii in Europa! VIDEO

Data publicarii: Duminica 16 Februarie 2014, 20:45
Data actualizarii: Duminica 16 Februarie 2014, 20:45

►24 de ani in Zodia Nasului! Mircea Sandu, maine ora 19:00, LIVE in studio, la Special Like Romania!

Arsenal a trecut cu 2-1 de Liverpool in FA Cup, dupa un meci in care 'cormoranii' au condus jocul, insa au primit doua goluri in momentele in care dominau.

Chiar si asa, Gerrard a marcat pentru Liverpool, din penalty, iar echipa sa a mai cerut un penalty la o faza la care era mai clar ca trebuia sa fie acordat. VIDEO REZUMAT AICI

Cea mai interesanta faza a meciului a fost in minutele de prelungire, cand portarul Fabianski tragea de timp in loc sa degajeze mingea. El a inceput sa se lege la sireturi, faza care i-a nemultumit pe fanii lui Liverpool.

Ca sa 'rezolve' momentul, atacantul adversarilor - Sturridge - s-a dus glont la el si l-a ajutat sa se lege, in aplauzele tuturor suporterilor. :)