IRONIA lui Eto'o! Gestul facut de starul lui Mourinho dupa ce a deschis scorul! Chelsea 4-0 Tottenham VIDEO

Samuel Eto o Chelsea Anglia
Data publicarii: Sambata 08 Martie 2014, 21:19
Data actualizarii: Sambata 08 Martie 2014, 21:24

►Pantilimon prezinta: Duminica FAntasticilor la Sport.ro! 14:00 Arsenal – Everton, 16:00 Hull City – Sunderland, 18:00 City – Wigan!

Eto'o a deschis scorul pentru Chelsea in derby-ul cu Tottenham (VIDEO). Camerunezul a scapat singur cu portarul si a sutat pe langa portarul Lloris.

Imediat dupa ce a inscris, atacantul s-a dus la coltul terenului unde a facut un gest ironic la adresa presei. S-a prefacut ca il doare spatele si ca se sprijina in baston (VIDEO). Mai multe ziare din lume au scris ca varsta lui Eto'o este de fapt mai mare decat a declarat el.

Trei minute mai tarziu, Kaboul a fost eliminat dupa un fault in careu si Hazard a inscris din penalty. In minutul 76, Ba a intrat in locul lui Eto'o si a mai scris de doua ori in doua minute - 88, respectiv 90.

Chelsea este pe primul loc in Premier League, cu 66 de puncte dupa aceasta victorie