Asta arata o FOLHA SECA PERFECTA! Sutul SUPER SONIC care a innebunit fanii in Premier League! Sutul care era sa rupa plasa: VIDEO

Papiss Cisse Newcastle Southampton Anglia
Data publicarii: Luni 25 Februarie 2013, 06:47
Data actualizarii: Luni 25 Februarie 2013, 06:47

Unul dintre cele mai frumoase goluri marcate astazi a fost dat in Premier League

Meciul cu cele mai multe goluri in aceasta etapa a avut loc duminica intre Newcastle si Southampton! Echipa de pe St James's Park a castigat cu 4-2 insa cu mari emotii.

Francezul Schneiderlin a deschis scorul pentru oaspeti dupa doar 3 minute. Sissoko si Papiss Cisse au intors rezultatul inainte de pauza. Golgeterul "Sfintilor" Ricky Lampert a egalat in minutul 50 pentru ca in minutul 67 Cabaye sa o readuca pe Newcastle in avantaj. 12 minute mai tarziu, Hooiveld a stabilit scorul final!

Reusita meciului si a etapei a fost semnata de Papiss Cisse - atacantul senegalez a inscris cu o folha seca de la mare distanta!