Abia vedea poarta! Asta-i cea mai tare lovitura libera! Omul dorit de Barca a inscris in conditii IMPOSIBILE! Lovitura la care nu ai cum sa vezi mingea: VIDEO

AS Roma Miralem Pjanic Italia
Data publicarii: Duminica 24 Februarie 2013, 18:07
Data actualizarii: Duminica 24 Februarie 2013, 18:19

Unul dintre cele mai spectaculoase meciuri din Italia s-a jucat la Atalanta! S-au marcat 4 goluri in prima repriza!

AS Roma incearca sa-si revina in Serie A dupa plecarea lui Zdenek Zeman - dupa victoria cu 1-0 in etapa trecuta cu Juventus, Roma a facut spectacol la Atalanta in conditii imposibile!

Pe un viscol in toata regula, AS Roma s-a vazut condusa inca din minutul 8. Marquinho si Pjanic au intors apoi rezultatul pana in minutul 34. Mijlocasul bosniac despre care s-a scris in iarna ca e pe lista Barcei a inscris superb din lovitura golul de 2-1 pentru Roma! CLICK AICI PENTRU VIDEO

Inainte de pauza, cei de la Atalanta au egalat prin Livaja pentru ca Torosidis sa o readuca pe AS Roma in avantaj. Pana la urma, AS Roma s-a impus cu 3-2!