SPECTACOL TOTAL: CFR CLUJ 4-3 LOKOMOTIV MOSCOVA

Data publicarii: Luni 09 Iulie 2007, 17:15
Data actualizarii: Luni 09 Iulie 2007, 17:15
VEZI CELE SAPTE GOLURI ALE MECIULUI!

CFR a intrat in zodia lui "Falcosului". Andone a trimis in teren o echipa ultra-ofensiva, in stilu-i caracteristic, iar "visinii" au dat recital de goluri. Pe o ploaie mocaneasca, ardelenii au inscris de patru ori impotriva celor de la Lokomotiv, rusii replicand doar de trei ori. Au inscris Didy, in minutele 20 si 22, Traore a redus la doar trei minute, la pauza cfr-istii conducand cu 3-1. Ogbona a marcat primul gol pentru noua sa echipa, dar Lokomotiv a egalat la 3 prin Sicev si, iarasi, Traore. Golul serii a fost marcat de Deac, dupa un sut superb la vinclul portii. CFR Cluj - Lokomotiv Moscova 4:3.

Urmatorul meci al fotbalistilor lui Andone va fi miercuri, de la ora 17:00, cand CFR va intalni pe Zaglebie Lubin, adversara Stelei din preliminariile Champions League. Nu rata CFR Cluj - Zaglebie Lubin, in direct pe Sport.ro si www.sport.ro!