Barcelona, reprezentatie de pe alta planeta cu AS(ase) Roma; Bayern, Arsenal si Chelsea s-au intrecut si ele in scoruri fluviu | REZUMATE VIDEO

rezumate Liga Campionilor Barcelona Liga Campionilor rezumate UEFA Champions League uefa champions league Rezumate

'82 - Edin Dzeko rateaza un penalty pentru Roma
'77 - GOOOL | Adriano inscrie dupa ce Szczesny respinge in prima faza o lovitura de la 11 metri batut de Neymar
'60 - GOOOL | Messi inscrie pentru 5-0! AS Roma este anesteziata pe Nou Camp
'55 - GOOOL Barcelona | Gerard Pique inscrie si el dupa o noua faza colectiva extraordinara a Barcei. Messi a pasat decisiv in fata portii
'44 - GOOOL Barcelona | Dubla pentru Luis Suarez
'17 - GOOOL Barcelona | Messi inscrie la primul meci ca titular dupa doua luni de pauza
'15 - GOOOL Barcelona | Suarez deschide scorul dupa o combinatie etraordinara intre Neymar si Dani Alves

BATE 1-1 Leverkusen

'67 - GOOOL Leverkusen | Mehmedi inscrie al patrulea sau gol in tot atatea meciuri din UCL si egaleaza in Belarus
'2 - GOOOL BATE | Leno face o gafa incredibila la un sut moale al lui Gordeichuck. Portarul german a scapat mingea printre picioare

Bayern 4-0 Olympiakos

'70 - GOOOL | Bayern inscrie prin Kingsley Coman
'53 - Bayern ramane in inferioritate | Badstuber a fost eliminat pentru un fault din postura de ultim aparator
'19 - GOOOL Bayern | Scorul ia proportii pe Allianz Arena, Muller inscrie din 4 metri dupa o recentrare cu capul a lui Robben

Zenit 2-0 Valencia

'74 - GOOOL Zenit | Dzyuba face 2-0 dupa o faza excelenta facuta de Shatov si Hulk
'15 - GOOOL Zenit | Shatov deschide scorul pentru rusi in meciul disputat pe teren propriu, dupa un lant de erori facute de apararea Valenciei

Lyon 1-2 Gent

'90+5 - GOOOL Gent | Koulibaly da lovitura in al cincilea minut de prelungire si o elimina pe Lyon din Europa
'32 - GOOOL Gent | Milicevic inscrie dintr-o lovitura libera si face 1-1