Silviu Lung a provocat penalty, De Amorim si Boldrin au marcat! Un nou meci nebun pentru Sumudica in Turcia. VIDEO
Duminica 15 Aprilie 2018, 14:56

Kayserispor a condus la pauza cu 2-1 in meciul cu Genclerbirligi.

Arsenal - Atletico, joi, 22:00, in direct la PRO X! Bucurati-va de fotbal!

Bucurati-va de fotbal in direct la PRO TV! Azi, 21:45 Bayern - Real Madrid in semifinalele Champions League!

Boldrin si De Amorim, jucatorii adusi de Sumudica de la FCSB au marcat pentru Kayserispor in partida cu Genclerbirligi. La 2-0, Silviu Lung Jr. a provocat un penalty transformat de Sessegnon.

La Kayseri a fost titular si Sapunaru. Echipa antrenata de Marius Sumudica se afla pe locul 6 in Turcia dupa ce s-a impus cu 3-2 in meciul care a avut 8 minute de prelungiri!

CLICK AICI PENTRU VIDEO

Gencler egalase la ultima  faza din prelungiri, insa reusita a fost anulata de arbitru pe motiv de offside. Turcii se amuza pe seama reactiei lui Sumudica.