Razvan Lucescu a RABUFNIT in direct la TV dupa victoria dramatica a lui PAOK: "Au vrut sa ne f**a!" VIDEO

Data publicarii: Joi 28 Februarie 2019, 12:52
Data actualizarii: Joi 28 Februarie 2019, 12:54

Razvan Lucescu a rabufnit la finalul partidei castigata in prelungiri cu Panionios din Cupa Greciei.

PAOK Salonic merge mai departe catre un event istoric pentru club. Nervii lui Razvan Lucescu au cedat insa la finalul unei partide castigata dificil de echipa sa. PAOK s-a impus cu 4-2 in urma prelungirilor. A fost 2-1 in timpul regulamentar, la ca in tur, astfel ca meciul a fost decis in timpul suplimentar. PAOK a fost egalata in minutul 94, iar apoi Akpom si Vieirinha au marcat pentru calificarea liderului din Grecia.

Razvan nu s-a putut abtine la interviul din finalul partidei.

”Pe de-o parte, PAOK, o echipa care a jucat fotbal si s-a concentrat numai la joc. Pe de alta, Panionios, care nu voia decat sa traga de timp si sa ne f...! E o rusine! Vreau sa vad in acest an un meci in care sa castigam si noi dupa o eroare de arbitraj!”, a spus Razvan.

Meciul a produs si un moment incredibil. Vieirinha a transformat lovitura de pedeapsa pentru ca apoi jucatorii celor de la Panionios au refuzat sa mai inceapa jocul de la centrul terenului, astfel ca arbitrul a decis sa fluier pentru final!