Razvan Lucescu a RABUFNIT in direct la TV dupa victoria dramatica a lui PAOK: "Au vrut sa ne f**a!" VIDEO

Razvan Lucescu a rabufnit la finalul partidei castigata in prelungiri cu Panionios din Cupa Greciei.

Data publicarii: Joi 28 Februarie 2019, 12:52
Data actualizarii: Joi 28 Februarie 2019, 12:54

PAOK Salonic merge mai departe catre un event istoric pentru club. Nervii lui Razvan Lucescu au cedat insa la finalul unei partide castigata dificil de echipa sa. PAOK s-a impus cu 4-2 in urma prelungirilor. A fost 2-1 in timpul regulamentar, la ca in tur, astfel ca meciul a fost decis in timpul suplimentar. PAOK a fost egalata in minutul 94, iar apoi Akpom si Vieirinha au marcat pentru calificarea liderului din Grecia.

Razvan nu s-a putut abtine la interviul din finalul partidei.

”Pe de-o parte, PAOK, o echipa care a jucat fotbal si s-a concentrat numai la joc. Pe de alta, Panionios, care nu voia decat sa traga de timp si sa ne f...! E o rusine! Vreau sa vad in acest an un meci in care sa castigam si noi dupa o eroare de arbitraj!”, a spus Razvan.

Meciul a produs si un moment incredibil. Vieirinha a transformat lovitura de pedeapsa pentru ca apoi jucatorii celor de la Panionios au refuzat sa mai inceapa jocul de la centrul terenului, astfel ca arbitrul a decis sa fluier pentru final!