PAOK Salonic cupa greciei panionios Razvan Lucescu Stranieri Momente HALUCINANTE la meciul lui PAOK! Jucatorii au REFUZAT sa mai joace dupa un penalty in minutul 119! Ce au facut dupa gol
Data publicarii: Joi 28 Februarie 2019, 08:17
Data actualizarii: Joi 28 Februarie 2019, 08:21

PAOK Salonic a castigat dramatic in returul din sferturile Cupei Greciei.

Echipa lui Razvan Lucescu, PAOK Salonic, a reusit sa o elimine pe Panionios cu scorul de 5-4 la general, reusita decisiva venind in minutul 119 al partidei retur! Dupa 2-1 pentru Panionios in tur, PAOK a obtinut acelasi scor pe propriul teren.

Imediat dupa startul prelungirilor, echipa lui Razvan Lucescu a primit o lovitura dura, Camara inscriind pentru 2-2! PAOK avea nevoie de 2 goluri pentru calificare si le-a marcat! Ultimul a fost insa dupa un penalty controversat venit in minutul 119!

Vieirinha a transformat lovitura de pedeapsa pentru ca apoi sa urmeze un moment fara precedent! Jucatorii celor de la Panionios au refuzat sa mai inceapa jocul de la centrul terenului, astfel ca arbitrul a decis sa fluier pentru final!