Mutu i-a DEZAMAGIT pe fanii lui Ajaccio! Vesti ingrijoratoare pentru Piturca! Francezii au anuntat cand revine:

Autor: Sport.ro
Marti 25 Septembrie 2012, 18:06

Mutu a jucat doar 20 de minute in Franta si nu a impresionat cu nimic. Apoi s-a accidentat!

Mutu revine pe teren abia weekendul viitor, impotriva lui Brest in campionat. Atacantul roman va rata si partida cu Arles-Avignon din Cupa Frantei. Mutu s-a accidentat la glezna inaintea meciului cu Bordeaux si a luat pauza. Va reveni in curand pe teren, dar Piturca e ingrijorat. Mai sunt doua saptamani pana la meciurile cu Turcia si Olanda din preliminariile Cupei Mondiale.

Vrem din nou la Euro! Luni, 20:30, Romania U21 - Irlanda de Nord U21, in direct la PRO TV!

TOATA Romania vede Romania! Romania - Norvegia, marti, ora 21:45, in direct la PRO TV!

Filmul negocierilor pentru formarea Guvernului. Iohannis nominalizează marți premierul