VIDEO La revedere, Cosmin Olăroiu! Echipa antrenată de român este departe de titlul din Emiratele Arabe Unite

Cosmin Olaroiu Al Sharjah Baniyas Daniel Isaila Emiratele Arabe Unite Stranieri
Data publicarii: Duminica 12 Martie 2023, 08:15
Data actualizarii: Duminica 12 Martie 2023, 08:16

În ultima etapă din campionat, Al Sharjah a fost egalată în minutul 90+2 de Al Wasl.

Formaţia Al Sharjah, antrenată de Cosmin Olăroiu, a remizat, sâmbătă, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Al Wasl, într-un meci din etapa a 19-a a Emiratelor Arabe Unite.

Al Sharjah a deschis scorul în minutul 67, prin Djaniny, însă adversarii au egalat în minutul 90+2, prin Lima.

Cosmin Olăroiu pe 5, Daniel Isăilă pe 10 în Emiratele Arabe Unite

Baniyas, echipa lui Daniel Isăilă, a fost învinsă de Al Nasr, scor 1-0. Pentru învingători a marcat Toze, în minutul 76, din penalty.

Al Sharjah ocupă locul cinci în clasament, cu 35 de puncte, în timp ce Baniyas este pe 10, cu 19 puncte.

Lider este Shabab Al-Ahli Dubai, care are 42 de puncte.

Foto și video: Sharjah FC