Imagini cu Mutu din ziua in care a fost depistat pozitiv A DOUA OARA! VIDEO:

Adrian Mutu Fiorentina Lazio Stranieri
Data publicarii: Vineri 29 Ianuarie 2010, 17:50
Data actualizarii: Vineri 29 Ianuarie 2010, 18:00

Mutu a deschis scorul pentru Fiorentina in minutul 9 al partidei cu Lazio din Cupa Italiei! Tot Mutu a facut 2-0 in minutul 44! Este al 7-lea gol pentru Mutu in 2010!

FIORENTINA (4-2-3-1): Frey; De Silvestri, Natali, Krøldrup, Pasqual; Montolivo, Donadel; Santana, Mutu, Vargas; Gilardino.

LAZIO (3-4-1-2): Muslera; Diakitè, Stendardo, Radu; Lichtsteiner, Kolarov, Dabo, Brocchi; Mauri; Rocchi, Zarate.

Mutu a fost regizorul Fiorentinei in sfertul de finala din Cupa Italiei in fata lui Lazio!

Atacantul Adrian Mutu a fost depistat pozitiv si in urma unui control antidoping efectuat pe data de 20 ianuarie, dupa meciul Lazio - Fiorentina, din Cupa Italiei, in care jucatorul roman a marcat doua goluri, a anuntat, vineri, Comitetului Olimpic Italian (CONI) Dragomir la Sport.ro: "Daca e adevarat, Mutu nu mai are scapare!"

La meciul din Cupa Italiei dintre Lazio - Fiorentina, Adrian Mutu a marcat doua goluri si echipa sa a castigat cu 3-2.