Ianis i-a SUPARAT pe fani! "A fost dezamagitor!" Ce spun scotienii dupa al doilea meci al sezonului

Ianis Hagi Glasgow Rangers Stranieri Ianis i-a SUPARAT pe fani! "Vrem mai mult de la el!" Ce spun scotienii dupa al doilea meci al sezonului
Data publicarii: Duminica 09 August 2020, 19:02
Data actualizarii: Duminica 09 August 2020, 19:10

Ianis Hagi a jucat 90 de minute in victoria cu St Mirren, 3-0, in a doua etapa a campionatului scotian.

Hagi n-a reusit sa-i mai impresioneze pe suporteri. Ianis a avut doua sanse importante de gol in prima repriza, dar s-a stins in partea a doua.

"Ianis a fost dezamagitor", a scris un fan pe Twitter, in timp ce un altul a remarcat ca 'Hagi a luat pauza dupa minutul 60". Pe net sunt sute de reactii dupa victoria lui Rangers. "N-a fost chiar asa de rau ca in meciul cu Aberdeen!", a remarcat un sustinator de-al protestantilor.