Duminica 12 Martie 2017, 19:02

GOOOL romanesc in Bulgaria: Moti a centrat, Keseru a marcat! Atacantul a dat un hat-trick pana la final. VIDEO

Claudiu Keseru a marcat din nou in Bulgaria. Atacantul roman a punctat mai din centrarea lui Cosmin Moti in meciul cu Gorna si tot el a inchis partida.

Arsenal - Atletico, joi, 22:00, in direct la PRO X! Bucurati-va de fotbal!

Bucurati-va de fotbal in direct la PRO TV! Azi, 21:45 Bayern - Real Madrid in semifinalele Champions League!

UPDATE | Hat-trick Keseru. Romanul a mai punctat de doua ori in minutele 86 si 90+3. Ludogorets a batut-o pe Lokomotiv Gorna cu 5-0.

Keseru a inscris pentru 2-0 in meciul jucat de Ludogorets impotriva celor de la Gorna. Primul gol a fost marcat de brazilianul Marcelinho, in minutul 6.

Pentru Keseru, reusita de astazi este cea de-a 16-a in campionat.