Gardos, EROU NATIONAL dupa victoria cu Man United! "A fost MIRACULOS!" Reactii senzationale ale englezilor

Florin Gardos a intrat in minutul 21 al meciului de pe Old Trafford cu Man United. Fanii s-au grabit sa posteze sute de mesaje in care il felicita pentru meciul excelent facut la Manchester! Southampton a batut cu 1-0. Tadici a marcat singurul gol al jocului in minutul 69.

Dupa ce i-a luat locul lui Alderweireld, Gardos a avut de lucru cu supervedetele de zeci de milioane ale lui Van Gaal. S-a descurcat perfect, spun fanii britanici. Gardos e propus pentru titlul de om al partidei. A avut interventii simple si sigure, iar Rooney, Di Maria, Mata sau Van Persie nu au putut sa-l depaseasca!

Cu Gardos in teren, Southampton n-a pierdut niciunul dintre marile meciuri jucate din decembrie incoace in Premier League. A batut-o pe Arsenal, 2-0, si a facut egal cu Chelsea, 1-1, inainte sa obtina victoria de la Manchester, de azi!

Noi criterii de carantinare a localităților. Carantina încetează când rata scade sub 3 la mie