FENERBAHCE 3-3 KAYSERISPOR | FABULOS! Egalare in minutul 95 pentru echipa lui Sumudica, Silviu Lung Jr era in careul lui Fener! Vezi toate fazele VIDEO

Marius Sumudica Silviu Lung Stranieri
Data publicarii: Luni 30 Octombrie 2017, 19:04
Data actualizarii: Luni 30 Octombrie 2017, 21:04

Kayserispor a reusit un meci fantastic la Istanbul!

Surpriza mare pentru Sumudica si Silviu Lung Jr si avantaj pentru Kayserispor in acest meci - programat luni dupa-amiaza, partida nu se disputa in fata unui stadion plin iar presiunea obisnuita a publicului nu va exista!

Live text:

Min 90+5. GOOOOOOOOL KAYSERI! Asamoah Gyan aduce egalarea la ultima faza a meciului!

Min 68. GOOOOOOL KAYSERI! Neto inscrie in propria poarta si sunt sperante din nou pentru Sumudica si Silviu Lung Jr! A intrat si Boldrin pe teren

Min 62. GOL FENERBAHCE! Souza inscrie dupa ce Valbuena trimisese in bara din lovitura libera!

Min 50. GOL FENERBAHCE! Neustadter, cel care a gresit la golul lui Kayseri, a marcat pentru 2-1 cu o lovitura de cap

Sumudica a facut scandal dupa golul marcat de Ozan - Sumudica i-a reprosat arbitrului ca nu a fluierat un fault in atac facut la faza premergatoare golului!

Min 45. GOL FENERBAHCE! Ozan Tufan egaleaza chiar inainte de pauza din pasa lui Valbuena

Min 41. GOOOOL KAYSERISPOR! Umut Bulut deschide scorul dupa o greseala a lui Neustaedter!

Min 25. Tiago Lopes este cel mai activ jucator al lui Kayseri, insa centrarile lui din flancul drept nu au fost reluate pana acum periculos spre poarta lui Kameni

Min 13. Accidentare pentru vedeta gazdelor, Valbuena, cel care este scos in afara terenului pentru a primi ingrijiri medicale. El revine dupa 2 minute pe gazon si nu este necesara inlocuirea lui pentru moment.