'Ba, cum da asta atatea goluri?' Romanul care e SUPER VEDETA in liga miliardarilor! Drogba si Anelka au mancat de nervi 5 pungi de seminte la meciul asta! VIDEO

cristi danalache jiangsu sainty Stranieri
Data publicarii: Luni 23 Iulie 2012, 09:59
Data actualizarii: Luni 23 Iulie 2012, 09:57

Da gol dupa gol, dar e ignorat in Romania. Are unul dintre cele mai tari CV-uri intr-un campionat unde ar trebui sa fie super vedete Anelka, Drogba sau Keita.

Danalache a dat iar gol pentru Jiangsu Sainty si e de departe primul in topul marcatorilor din China. Are 14 goluri in 18 meciuri si viseaza la titlu in noua liga a bogatilor din Asia!

Danalache a inscris pentru 3-2 in minutul 42, dupa o repriza absolut nebuna! Prietenul Goian n-a putut sa-l opreasca! Tianjin a pierdut si se teme de retrogradare! E la numai 3 puncte peste Qingdao, aflata pe primul loc de B in China.