Asta e momentul in care Reghecampf s-a simtit SEIC la Al Hilal! Tot stadionul s-a ridicat sa-l aplaude. Ce a facut pe margine

Laurentiu Reghecampf Al Hilal Steaua Stranieri
Data publicarii: Sambata 09 August 2014, 09:33
Data actualizarii: Sambata 09 August 2014, 09:49

Al Hilal a batut-o cu 4-1 pe Al Orubah in prima etapa a campionatului din Arabia Saudita. Reghecampf a trait la intensitate maxima jocul!

A fost o prima repriza complicata pentru echipa lui, care nu s-a desprins decat pe final. In partea a doua, brazilianul de milioane Neves a facut diferenta, iar scorul a luat proportii convingatoare.

Cu 10 minute inainte de sfarsitul partidei, Reghecampf si-a permis si el un numar propriu. A trimis cu spatele inapoi in teren o minge venita inalt inspre el si a primit aplauze de la zecile de mii de fani care au venit sa-i vada debutul pe banca super campioanei din Arabia Saudita.

VEZI AICI VIDEO!

Pentru Reghe si Pintilii, titular aseara la Al Hilal, urmeaza meciul cu Al Shoalah, miercuri, la 20:45.