Gheorghe Hagi Glasgow Rangers Stranieri Aproape de un gol MONDIAL in stilul lui Gica Hagi, pasa de gol si ratare URIASA! Aici sunt TOATE FAZELE tari ale lui Ianis in meciul lui Rangers
Data publicarii: Sambata 23 Ianuarie 2021, 19:59
Data actualizarii: Sambata 23 Ianuarie 2021, 20:03

Ianis Hagi a jucat toate minutele in Rangers 5-0 Ross County. Hagi a dat o pasa de gol pentru reusita lui Jack din care s-a facut 4-0.

Ianis a trecut si el pe langa un gol superb in finalul primei parti.

Mai intai, a trimis un sut superb, cu stangul, din afara careului. Mingea s-a dus peste, dar traiectoria a adus aminte de executiile fantastice ale tatalui sau si i-a incantat pe comentatori. Dupa numai cateva secunde, Hagi a ramas singur cu portarul advers, dar a fost blocat in ultima clipa si Rangers s-a ales cu un corner.

In partea a doua, Ianis i-a dat un assist perfect lui Jack, in minutul 66 al jocului de pe Ibrox.

Sut superb Ianis, putin peste!

Ratarea uriasa a lui Ianis Hagi din finalul primei reprize de la Rangers - Ross County