Meci DRAMATIC pentru Sanmartean, Szukala si Piturca in Arabia Saudita! Al Fateh 2-2 Al Ittihad! Momente SENZATIONALE pe teren

Victor Piturca Lucian Sanmartean Stranieri
Data publicarii: Vineri 06 Februarie 2015, 17:27
Data actualizarii: Vineri 06 Februarie 2015, 19:20

Viata grea continua pentru Piturca in Arabia Saudita! Sanmartean si Szukala n-au avut cel mai bun debut intr-un meci oficial la Al Ittihad!

Condusa cu 2-0 inca din minutul 8, dupa o greseala grava de portar (VIDEO AICI), Ittihad a revenit abia in finalul partidei/ Brazilianul Marquinho a marcat ambele goluri, in minutele 79 si 82. Tot fostul jucator al Romei a ratat si un penalty imediat dupa startul reprizei secunde, apoi Ittihad a avut bara (Vezi aici faza incredibila).

Szukala, ezitant la ambele goluri, si Sanmartean, galben pe final, au facut un meci modest cu Fateh, la care Elton a fost printre cei mai buni de pe teren. Brazilianul a oferit faza meciului (VIDEO AICI)