" TORRES nu a jucat niciun minut"! Vezi cum il critica spaniolii pe jucatorul lui Chelsea

Fernando Torres Euro 2012 Spania Vicente del Bosque Spania
Data publicarii: Sambata 26 Martie 2011, 16:28
Data actualizarii: Sambata 26 Martie 2011, 16:37

Torres nu mai e copilul teribil al Spaniei! In meciul cu Cehia, del Bosque l-a bagat in primul 11 pe Jesus Navas in locul lui Torres.

Del Bosque s-a bazat totusi pe Torres cand echipa Spaniei era condusa cu 1-0. Dar atacantul nu a reusit sa-si ajute echipa.

"Ce se intampla cu Torres?", se intreaba spaniolii. Presa din Spania crede ca transferul lui Torres de la Liverpool l-a Chelsea nu a fost de bun augur pentru jucator.

Forma proasta prin care trece Torres se vede si in numarul de goluri marcate de jucator pentru nationala Spaniei in actuala campanie pentru calificarea la EURO 2012. Torres a marcat  doar goluri in meciul Spaniei cu Liechtenstein.

"Nu este sezonul lui Torres", spun spaniolii pe forumuri care se plang de prestatia jucatorului din meciul cu Cehia: "Torres nu a jucat niciun minut."