Real a batut cu 5-0, Ronaldo a suferit un soc in minutul 76: a fost fluierat pe Bernabeu! De ce si-au iesit din minti fanii

Cristiano Ronaldo Real Madrid Spania
Data publicarii: Luni 31 Martie 2014, 11:59
Data actualizarii: Luni 31 Martie 2014, 11:37

Victoria cu 5-0 a Madridului in fata lui Rayo nu a fost suficienta pentru suporterii lui Real.

Fanii de pe Bernabeu s-au suparat rau pe Cristiano Ronaldo in minutul 76. Chiar daca super vedeta de la Real a marcat din nou si a ajuns la 44 de goluri in toate competitiile, suporterii tot n-au fost multumiti. S-au enervat dupa ce 'Balonul de Aur' nu i-a pasat pustiului Morata, aflat intr-o pozitie mult mai buna, si a ales sa finalizeze el slab o actiune de atac a lui Real.

Lui Ronaldo nu i-a convenit deloc reactia publicului. N-a inteles de ce suporterii s-au intors impotriva lui. Sefii pun totul pe seama infrangerilor suferite de Real cu Barcelona si Sevilla in ultima saptamana si asteapta ca lucrurile sa revina la normal in partida cu Borussia Dortmund din Liga Campionilor!

Vezi aici faza care i-a suparat pe fanii lui Real!