Cea mai frumoasa infrangere pentru Barcelona! Guardiola NU se mai poate desparti de ei! Cum l-a BATUT pe Tito si ultimul "transfer" in locul lui Messi: VIDEO

Spania
Data publicarii: Luni 28 Mai 2012, 09:38
Data actualizarii: Luni 28 Mai 2012, 09:40

Toata Spania a stat ieri cu ochii pe meciul asta: Guardiola l-a batut pe Tito intr-un meci spectaculos! Barca l-a prezentat ieri si pe noul Messi

Echipa lui Pep versus echipa lui Tito. Barcelona a jucat ieri un meci in sala, iar banii urmeaza sa fie donati in scopuri nobile. Catalanii au strans 200.000 de euro in urma meciului de ieri, plus 300 de euro x 16, cate goluri s-au inscris.

Echipa lui Pep conducea cu 5-4 la pauza, dar Guardiola a tinut ca jocul sa se termine egal dupa cele 40 de minute de joc: 8-8. La penalty-uri insa, ai lui Guardiola au castigat meciul. Valdes a jucat ATACANT si a inscris 2 goluri. Portarul si-a trecut pe spate numele lui Messi :)