Un exemplu pentru stelisti: esti in criza? Nu reusesti s-o mai bagi in ate? Nu-ti mai intra nimic? Nu stii ce sa mai faci sa dai gol? Nu mai ai rabdare? Da-i drumul la joc. Ce fault, care hent, ce arbitru?!! Golul conteaza.
Vezi cel mai ciudat gol din lume? Crezi ca a fost validat?