Singur, singurel in fata portii a trimis GROAZNIC! Bogdan Stancu a avut ratarea carierei! Faza care-l face invidios si pe Torres:

Romania Bogdan Stancu Nationala
Data publicarii: Vineri 22 Martie 2013, 22:31
Data actualizarii: Vineri 22 Martie 2013, 22:34

Golgeterul in Turcia, Bogdan Stancu a avut o ocazie incredibila chiar inainte de pauza in partida cu Ungaria.

Ungaria conduce Romania cu 1-0 la pauza si poate sa ramana la 3 puncte in spatele vecinilor. Turcia s-a apropiat la 3 puncte dupa victoria cu 2-0 din Andorra.

Bogdan Stancu a avut insa egalarea in picior chiar inainte de pauza! O pasa excelenta a lui Mutu pentru Torje l-a lasat pe acesta singur in flancul drept, mijlocasul Granadei a pasat perfect pe jos la coltul lung - de acolo Bogdan Stancu trebuia sa trimita mingea usor in poarta goala insa a lovit aiurea, mingea ducandu-se paralel cu linia portii!

Captura: TVR 1