"Am venit sa vad un spectacol, 4-0, si, din pacate, am pierdut. N-a mers nimic astazi, am avut probleme in aparare si la mijloc. Nu sunt jucatorii Stelei de vina pentru acest rezultat. Ce puteau ei sa faca?", a spus Becali, care a parasit stadionul "Dr. Constantin Radulescu" inainte de finalul meciului, alturi de jucatorul Banel Nicolita, care nu a putut juca din cauza unei accidentari.