Dinamo Steaua Meciurile etapei
Data publicarii: Luni 22 August 2011, 22:44
Data actualizarii: Luni 22 August 2011, 22:44

Vineri
Prima victorie in noul sezon: Tg. Mures 2-0 Mioveni! Bus a marcat la debut pentru mureseni!

Sambata
Otelul 1-0 FC Brasov! Pena aduce victoria galatenilor! Dorinel ajunge Steaua in clasament!
Univ. Cluj 3-2 Petrolul! Penalty ratat, om eliminat si un gol in ultima faza! Cele doua echipe au reusit MECIUL SEZONULUI!

Duminica
Sportul 0-2 Dinamo! Doi solist si sub 3 goluri marcate! Danciulescu si Liviu Ganea marcheaza din pasele GENIALE ale lui Torje
Rapid 2-0 Chiajna! DUBLA si eliminare pentru Pancu! Chiajna a jucat in 10 oameni
THIS IS PIATRA! Vaslui 1-2 Ceahlaul! Nemtenii marcheaza in minutul 90 si intoarc incredibil scorul la Vaslui
Un FATAI de nota 10! Astra 2-1 Steaua! Levy, prima infrangere in campionat

Luni
Gaz Metan 3-0 Vointa Sibiu! Daca juca azi in Europa, Gaz Metan era in grupe! Bratu a scos MITRALIERA!
Pandurii 2-0 CFR Cluj! Hei, hei, Pandurii! Clujenii lui Costa au fost LEMN